Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
Rozpis soutěže
mladší dorost
mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Michaela Soukupová
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
53
Starty
2.liga mladších dorostenek-M
18.05. [AWB053]
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
0 branek
10.05. [AWB049]
V. Meziříčí - DHK Zora Olomouc B
21 : 23
0 branek
04.05. [AWB045]
DHK Zora Olomouc B - Zábřeh
35 : 13
2 branek
06.04. [AWB033]
Karviná - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
1 branek
09.03. [AWB021]
DHK Zora Olomouc B - V. Meziříčí
27 : 20
2 branek
02.03. [AWB017]
Zábřeh - DHK Zora Olomouc B
18 : 23
1 branek
Liga mladších dorostenek M-sk.B
24.11. [AYB025]
Zábřeh - DHK Zora Olomouc B
16 : 28
3 branek
17.11. [AYB022]
DHK Zora Olomouc B - Zlín
17 : 29
1 branek
09.11. [AYB019]
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
1 branek
26.10. [AYB028]
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
0 branek
13.10. [AYB010]
DHK Zora Olomouc B - Zábřeh
18 : 18
3 branek
06.10. [AYB007]
Zlín - DHK Zora Olomouc B
35 : 16
1 branek
29.09. [AYB004]
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
5 branek
Žákovská liga starších žaček
18.01. [AZ013]
Písek - Zora Olomouc
24 : 9
2 branek
18.01. [AZ011]
Zora Olomouc - DHC Plzeň A
11 : 24
2 branek
18.01. [AZ007]
Zora Olomouc - H. Brod
13 : 15
1 branek
18.01. [AZ005]
Zora Olomouc - Zlín "B"
13 : 21
0 branek
18.01. [AZ002]
Hlučín - Zora Olomouc
15 : 10
0 branek
Zlínská liga - starší žačky
04.06. [ZE049]
Zlín "A" - Zora Olomouc
29 : 14
1 branek
11.05. [ZE085]
DHK Litovel - Zora Olomouc
24 : 19
1 branek
26.04. [ZE075]
Zora Olomouc - L.Zubří
23 : 22
3 branek
12.04. [ZE067]
Žeravice - Zora Olomouc
15 : 18
3 branek
05.04. [ZE064]
Zora Olomouc - Otrokovice
20 : 19
0 branek
29.03. [ZE058]
Velká Bystřice - Zora Olomouc
22 : 16
2 branek
23.03. [ZE053]
Zora Olomouc - Zlín "B"
18 : 21
7 branek
16.11. [ZE042]
Kunovice - Zora Olomouc
21 : 28
3 branek
20.10. [ZE030]
L.Zubří - Zora Olomouc
23 : 17
3 branek
12.10. [ZE022]
Zora Olomouc - Žeravice
23 : 18
1 branek
05.10. [ZE019]
Otrokovice - Zora Olomouc
15 : 27
2 branek
28.09. [ZE013]
Zora Olomouc - Velká Bystřice
19 : 14
1 branek
Další
Předchozí kola
podzim - 9. kolo - výsledky
video
online
TJ Šumperk - U.Hradiště
15 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
U.Hradiště
6
6
0
0
150 : 97
12
2
Senice na Hané
6
2
0
4
129 : 134
4
3
TJ Šumperk
6
1
0
5
94 : 142
2
Tabulka střelců
Jakub Škůrek
TJ Šumperk
74
Karel Zbořil
Senice na Hané
72
Jakub Bureš
TJ S.S. Uherské Hradiště
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Zbořil
Senice na Hané
13
Martin Šmíd
TJ Šumperk
3
Petr Maksant
Senice na Hané
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Hanák
Senice na Hané
14
Jakub Bureš
TJ S.S. Uherské Hradiště
12
Jan Kuzma
TJ S.S. Uherské Hradiště
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.