Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
David Zajonček
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
86
Starty
2.liga starších dorostenců M
26.04. [AI115]
Rožnov p.R. - Polanka
40 : 20
2 branek
29.03. [AI104]
Sokol Telnice - Polanka
21 : 21
1 branek
23.03. [AI101]
Polanka - Vsetín
23 : 26
4 branek
09.03. [AI088]
Polanka - Prostějov
33 : 18
4 branek
27.02. [AI082]
Přerov - Polanka
18 : 28
4 branek
23.02. [AI075]
Polanka - HK Ivančice
29 : 13
2 branek
01.12. [AI060]
Polanka - Zlín
16 : 15
3 branek
24.11. [AI049]
Polanka - Rožnov p.R.
21 : 31
8 branek
10.11. [AI038]
Polanka - Sokol Telnice
30 : 16
5 branek
1.liga mladších dorostenců
11.05. [AJ130]
Karviná - N.Veselí
21 : 25
2 branek
04.05. [AJ124]
HK Lovosice - Karviná
26 : 27
1 branek
27.04. [AJ117]
Karviná - Ostrava
32 : 25
0 branek
12.04. [AJ113]
Talent Plzeň - Karviná
20 : 26
2 branek
29.03. [AJ104]
Karviná - KP Brno
32 : 24
0 branek
22.03. [AJ102]
Frýdek-Místek - Karviná
22 : 34
4 branek
15.03. [AJ091]
Kopřivnice - Karviná
25 : 29
3 branek
08.03. [AJ090]
Karviná - Dukla
27 : 20
3 branek
02.03. [AJ080]
Jičín - Karviná
23 : 35
3 branek
22.02. [AJ077]
Karviná - Zubří
24 : 26
0 branek
15.02. [AJ069]
Strakonice - Karviná
22 : 24
0 branek
08.12. [AJ064]
N.Veselí - Karviná
20 : 28
2 branek
01.12. [AJ058]
Karviná - HK Lovosice
36 : 23
0 branek
24.11. [AJ051]
Ostrava - Karviná
16 : 24
1 branek
17.11. [AJ047]
Karviná - Talent Plzeň
24 : 21
4 branek
09.11. [AJ038]
KP Brno - Karviná
23 : 37
0 branek
26.10. [AJ036]
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 23
0 branek
2.liga mladších dorostenců M
26.04. [AL115]
Rožnov p.R. - DTJ Polanka
35 : 22
2 branek
13.04. [AL114]
DTJ Polanka - Bystřice p.H.
37 : 20
5 branek
16.03. [AL093]
TJ Sokol Luhačovice - DTJ Polanka
33 : 24
3 branek
16.02. [AL071]
Sokolnice - DTJ Polanka
22 : 26
3 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.