Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Michal Korejčík
Post
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
16
Počet branek
39
Starty
2.liga mužů SM
13.04. [AF112]
Ostrava - Vsetín
37 : 27
6 branek
30.03. [AF105]
Vsetín - MHK Karviná
26 : 29
1 branek
23.03. [AF101]
Polanka - Vsetín
25 : 27
0 branek
15.03. [AF092]
Vsetín - SKP F-M B
24 : 26
0 branek
08.03. [AF090]
V. Bystřice - Vsetín
29 : 24
2 branek
01.03. [AF079]
Rožnov p.R. - Vsetín
30 : 26
2 branek
22.02. [AF078]
Vsetín - Šumperk
30 : 26
2 branek
16.02. [AF068]
Zubří B - Vsetín
33 : 31
2 branek
30.11. [AF057]
Vsetín - Hranice B
35 : 25
0 branek
23.11. [AF052]
Vsetín - Napajedla
31 : 26
2 branek
10.11. [AF039]
MHK Karviná - Vsetín
27 : 34
4 branek
26.10. [AF035]
Vsetín - Polanka
28 : 28
4 branek
19.10. [AF026]
SKP F-M B - Vsetín
21 : 26
3 branek
12.10. [AF024]
Vsetín - V. Bystřice
34 : 23
3 branek
29.09. [AF012]
Šumperk - Vsetín
31 : 30
5 branek
21.09. [AF002]
Vsetín - Zubří B
28 : 38
3 branek
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.