Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Martin Klimek
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
23.2. 17:00
AF074
MHK Karviná - Napajedla
32 : 19
24.11. 17:00
AF050
MHK Karviná - SKP F-M B
24 : 30
10.11. 11:00
AF038
Polanka - V. Bystřice
23 : 15
12.10. 17:00
AF021
Trnávka - MHK Karviná
19 : 28
6.10. 17:00
AF017
MHK Karviná - Hranice B
32 : 24
2.liga starších dorostenců M
10.11. 13:00
AI038
Polanka - Sokol Telnice
30 : 16
2.liga mladších dorostenců M
10.11. 09:00
AL038
DTJ Polanka - V. Bystřice
21 : 31
Žákovská liga starších žáků
9.2. 13:15
AO083
HK B Most - Karviná A
11 : 19
9.2. 12:30
AO082
Kutná Hora - Dukla 6
14 : 16
9.2. 10:15
AO079
Kutná Hora - HK B Most
10 : 18
9.2. 09:30
AO078
Karviná A - Kopřivnice A
18 : 16
9.2. 08:00
AO076
Kopřivnice A - Kutná Hora
20 : 22
2.liga žen M
13.4. 16:00
AT052
SK Velká Bystřice - H.Brod
25 : 18
6.4. 15:00
AT049
Karviná - SK Velká Bystřice
30 : 13
2.3. 11:15
AT039
Karviná - V. Meziříčí
23 : 30
3.11. 16:30
AT018
Karviná - Olomouc
20 : 19
2.liga starších dorostenek M
4.5. 12:00
AVB046
Poruba - H.Brod
28 : 22
2.2. 15:00
AVB002
Poruba - TJ Sokol Velké Meziříčí
25 : 29
1.liga mladší dorostenky
4.5. 10:00
AW046
Poruba - Bohunice
27 : 20
2.2. 13:00
AW002
Poruba - Písek
30 : 29
2.liga mladších dorostenek-M
6.4. 13:00
AWB033
Karviná - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
2.3. 13:00
AWB019
Karviná - HK Hodonín
20 : 26
16.2. 13:30
AWB010
Zábřeh - HK Hodonín
15 : 25
Liga mladších dorostenek M-sk.B
17.11. 16:00
AYB024
Zábřeh - Karviná
25 : 24
3.11. 14:30
AYB018
Karviná - Poruba
18 : 38
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
19.10. 10:10
NC012
Kopřivnice A - Ostrava
35 : 25
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
19.10. 09:00
NE012
Kopřivnice - Ostrava
27 : 10
Moravskoslezská liga ženy
9.5. 17:00
NI022
Paskov - Ostrava
26 : 20
27.4. 15:00
NI019
L.Zubří - Ostrava
30 : 21
Moravskoslezská liga mladší žačky
3.11. 12:00
NK022
Karviná - Poruba
11 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.