Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Kristýna Kummerová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
23.3. 10:30
AE100
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 27
2.liga mužů SM
2.3. 13:30
AF083
Hranice B - MHK Karviná
24 : 32
15.2. 18:00
AF071
Napajedla - Polanka
33 : 32
16.11. 17:00
AF045
Šumperk - Napajedla
24 : 22
5.10. 17:30
AF014
V. Bystřice - Šumperk
30 : 17
29.9. 10:30
AF009
Hranice B - Polanka
31 : 26
1.liga starších dorostenců
27.4. 12:00
AG115
Kopřivnice - Handball KP Brno
49 : 22
2.liga starších dorostenců M
28.3. 18:30
AI108
Přerov - HK Ivančice
23 : 31
23.2. 14:30
AI074
Zlín - Slavia Fatra Napajedla
39 : 18
15.2. 16:00
AI071
Slavia Fatra Napajedla - Polanka
23 : 26
1.liga mladších dorostenců
27.4. 10:00
AJ115
Kopřivnice - KP Brno
44 : 32
2.liga mladších dorostenců M
23.2. 12:30
AL074
Zlín - Sokolnice
49 : 25
Český pohár mužů
31.8. 16:00
AN025
Žeravice - Prostějov
34 : 35
2.liga žen M
17.5. 10:30
AT060
HK Hodonín - V. Meziříčí
33 : 33
26.4. 11:00
AT055
V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
21 : 24
1.liga starších dorostenek
2.2. 13:00
AU003
Zlín - DHK Pardubice
34 : 26
1.liga mladší dorostenky
2.2. 11:00
AW003
Zlín - Háje
25 : 28
2.liga mladších dorostenek-M
17.5. 12:30
AWB056
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
Jihomoravská liga st. žáků
23.3. 14:00
LF100
Hustopeče - SK Kuřim
31 : 16
Jihomoravská liga ml. žáků
23.3. 12:30
LH100
Hustopeče - SK Kuřim
19 : 31
LOLK muži
4.4. 18:30
OA030
Přerov "B" - SK Velká Bystřice B
24 : 27
12.10. 16:00
OA022
Žeravice - Dřevohostice
20 : 17
LOLK starší žáci
31.5. 14:20
OB115
Centrum Haná - STM Olomouc
18 : 25
20.10. 10:30
OB037
Uničov - Centrum Haná
26 : 25
12.10. 14:30
OB034
Žeravice - STM Olomouc B
26 : 19
5.10. 15:30
OB025
V. Bystřice - Centrum Haná
38 : 21
LOLK mladší žáci
31.5. 13:00
OC162
Centrum Haná - STM Olomouc 2002
26 : 10
8.5. 10:45
OC135
V. Bystřice - STM Olomouc 2001
23 : 21
8.5. 09:30
OC136
Velká Bystřice B - STM Olomouc 2002
9 : 15
30.11. 16:00
OC087
Litovel - STM Olomouc 2001
17 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.