Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Rozpis soutěže
RK ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Adam Ördögh
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.12. 16:00
AE062
Olomouc - Brno B
31 : 27
2.liga mužů SM
30.3. 12:00
AF105
Vsetín - MHK Karviná
26 : 29
8.3. 17:00
AF086
Ostrava - Hranice B
30 : 19
8.12. 17:00
AF061
MHK Karviná - Rožnov p.R.
33 : 27
1.12. 14:00
AF055
Rožnov p.R. - Zubří B
24 : 38
10.11. 17:00
AF039
MHK Karviná - Vsetín
27 : 34
5.10. 18:00
AF013
Vsetín - Rožnov p.R.
35 : 29
1.liga starších dorostenců
9.3. 12:00
AG079
Kopřivnice - Dukla
30 : 22
8.3. 15:00
AG086
Ostrava - N.Veselí
29 : 36
2.liga starších dorostenců M
7.12. 14:00
AI062
Olomouc - Polanka
30 : 26
1.12. 18:00
AI055
Rožnov p.R. - Prostějov
38 : 19
5.10. 16:00
AI013
Vsetín - Rožnov p.R.
29 : 36
1.liga mladších dorostenců
9.3. 10:00
AJ079
Kopřivnice - Dukla
29 : 26
8.3. 13:00
AJ086
Ostrava - N.Veselí
27 : 30
2.liga mladších dorostenců M
1.12. 16:00
AL055
Rožnov p.R. - Prostějov
29 : 33
2.liga starších dorostenek M
23.2. 12:00
AVB013
TJ Nový Jičín - TJ Jiskra Otrokovice
12 : 27
Žákovská liga starších žaček
2.3. 14:45
AZ118
Poruba - SKH Velká n.V.
28 : 16
2.3. 12:20
AZ116
SKH Velká n.V. - Slavia
17 : 13
2.3. 09:55
AZ114
HK Sptk Ústí n.L. - SKH Velká n.V.
16 : 19
Moravskoslezská liga muži
3.11. 10:00
NA039
Trnávka - Nový Jičín
34 : 18
20.10. 14:00
NA029
Suchdol n/O - Paskov
40 : 24
6.10. 10:30
NA016
Krmelín - Orlová
24 : 15
29.9. 10:00
NA015
Nový Jičín - Orlová
18 : 13
14.9. 18:00
NA005
Paskov - Nový Jičín
19 : 24
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
1.11. 17:30
NF036
Krmelín - Karviná B
25 : 13
1.11. 15:30
NF038
Kopřivnice B - F.-Místek B
16 : 14
6.10. 09:00
NF016
Krmelín - F.-Místek B
14 : 16
29.9. 12:30
NF015
Nový Jičín - F.-Místek B
10 : 25
Moravskoslezská liga ženy
14.9. 15:00
NI002
Paskov - Suchdol n/O
35 : 18
Zlínská liga - starší žáci
30.3. 10:00
ZC060
Vsetín - Bystřice p.H.
34 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKD - 5. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
5
5
0
0
79 : 61
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
80 : 61
8
3
L.Zubří
5
2
1
2
62 : 58
5
4
Otrokovice
5
1
1
3
55 : 67
3
5
Hodonín
5
1
0
4
56 : 70
2
6
Veselí n.M.
5
1
0
4
49 : 64
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
27
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
6
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
6
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.