Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Rozpis soutěže
ZL - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Adam Ördögh
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.12. 16:00
AE062
Olomouc - Brno B
31 : 27
2.liga mužů SM
30.3. 12:00
AF105
Vsetín - MHK Karviná
26 : 29
8.3. 17:00
AF086
Ostrava - Hranice B
30 : 19
8.12. 17:00
AF061
MHK Karviná - Rožnov p.R.
33 : 27
1.12. 14:00
AF055
Rožnov p.R. - Zubří B
24 : 38
10.11. 17:00
AF039
MHK Karviná - Vsetín
27 : 34
5.10. 18:00
AF013
Vsetín - Rožnov p.R.
35 : 29
1.liga starších dorostenců
9.3. 12:00
AG079
Kopřivnice - Dukla
30 : 22
8.3. 15:00
AG086
Ostrava - N.Veselí
29 : 36
2.liga starších dorostenců M
7.12. 14:00
AI062
Olomouc - Polanka
30 : 26
1.12. 18:00
AI055
Rožnov p.R. - Prostějov
38 : 19
5.10. 16:00
AI013
Vsetín - Rožnov p.R.
29 : 36
1.liga mladších dorostenců
9.3. 10:00
AJ079
Kopřivnice - Dukla
29 : 26
8.3. 13:00
AJ086
Ostrava - N.Veselí
27 : 30
2.liga mladších dorostenců M
1.12. 16:00
AL055
Rožnov p.R. - Prostějov
29 : 33
2.liga starších dorostenek M
23.2. 12:00
AVB013
TJ Nový Jičín - TJ Jiskra Otrokovice
12 : 27
Žákovská liga starších žaček
2.3. 14:45
AZ118
Poruba - SKH Velká n.V.
28 : 16
2.3. 12:20
AZ116
SKH Velká n.V. - Slavia
17 : 13
2.3. 09:55
AZ114
HK Sptk Ústí n.L. - SKH Velká n.V.
16 : 19
Moravskoslezská liga muži
3.11. 10:00
NA039
Trnávka - Nový Jičín
34 : 18
20.10. 14:00
NA029
Suchdol n/O - Paskov
40 : 24
6.10. 10:30
NA016
Krmelín - Orlová
24 : 15
29.9. 10:00
NA015
Nový Jičín - Orlová
18 : 13
14.9. 18:00
NA005
Paskov - Nový Jičín
19 : 24
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
1.11. 17:30
NF036
Krmelín - Karviná B
25 : 13
1.11. 15:30
NF038
Kopřivnice B - F.-Místek B
16 : 14
6.10. 09:00
NF016
Krmelín - F.-Místek B
14 : 16
29.9. 12:30
NF015
Nový Jičín - F.-Místek B
10 : 25
Moravskoslezská liga ženy
14.9. 15:00
NI002
Paskov - Suchdol n/O
35 : 18
Zlínská liga - starší žáci
30.3. 10:00
ZC060
Vsetín - Bystřice p.H.
34 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2014 - 10. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Uherské Hradiště
35 : 23
video
online
Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
32 : 34
video
online
Zlín "A" - Zubří
20 : 19
video
online
Napajedla - Zubří B
26 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
16
14
0
2
446 : 279
28
2
Zubří
16
13
0
3
455 : 313
26
3
Vsetín
16
12
0
4
488 : 363
24
4
Rožnov p.R.
16
11
1
4
413 : 341
23
5
Uherské Hradiště
16
8
0
8
376 : 388
16
6
Bystřice p.H.
16
5
1
10
360 : 419
11
7
Zlín "B"
16
4
0
12
295 : 409
8
8
Napajedla
16
3
1
12
288 : 420
7
9
Zubří B
16
0
1
15
299 : 488
-1
Tabulka střelců
Vojtěch Číž
KH Zbrojovka Vsetín
189
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
182
Martin Matyska
TJ Bystřice pod Hostýnem
133
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
18
Filip Lorenc
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
17
David Lefan
HC Zlín "B"
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kuzma
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
28
Petr Krajča
HC Zlín "A"
28
David Lefan
HC Zlín "A"
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.