Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
23.3. 17:00
AE099
Olomouc - Prostějov
28 : 29
2.liga mužů SM
3.5. 17:00
AF126
MHK Karviná - Polanka
29 : 23
1.3. 15:45
AF082
Trnávka - Polanka
25 : 28
23.11. 16:00
AF054
Trnávka - Zubří B
23 : 33
12.10. 17:30
AF024
Vsetín - V. Bystřice
34 : 23
6.10. 11:00
AF016
Polanka - Trnávka
25 : 21
2.liga starších dorostenců M
23.3. 15:00
AI099
Olomouc - Prostějov
40 : 31
13.3. 18:30
AI095
Přerov - Olomouc
24 : 26
12.10. 15:30
AI024
Vsetín - Sokol Telnice
44 : 22
6.10. 13:00
AI016
Polanka - Přerov
26 : 26
2.liga mladších dorostenců M
10.5. 15:30
AL130
V. Bystřice - HK Ivančice
47 : 22
6.10. 09:00
AL016
DTJ Polanka - Velké Meziříčí
21 : 33
2.liga žen M
1.5. 10:00
AT044
Karviná - H.Brod
32 : 22
26.10. 10:00
AT014
Karviná - H.Brod
24 : 16
Liga starších dorostenek-M-sk.B
24.11. 12:00
AUD026
TJ Nový Jičín - HK Veselí n.M.
9 : 47
2.liga starších dorostenek M
13.4. 12:00
AVB037
TJ Nový Jičín - Poruba
12 : 32
1.liga mladší dorostenky
9.3. 13:00
AW023
Poruba - SVŠ Plzeň
22 : 23
2.liga mladších dorostenek-M
1.5. 12:00
AWB032
Karviná - H.Brod
23 : 31
16.3. 15:30
AWB026
Karviná - Zábřeh
21 : 28
15.2. 12:00
AWB012
Karviná - DHK Pardubice
22 : 19
Liga mladších dorostenek M-sk.B
3.11. 11:00
AYB017
Zábřeh - Zlín
22 : 37
19.10. 18:00
AYB014
Karviná - Zlín
24 : 35
28.9. 11:00
AYB005
Zábřeh - Poruba
16 : 27
Moravskoslezská liga muži
13.4. 14:00
NA051
Nový Jičín - Krmelín
16 : 27
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
5.10. 14:45
NC029
Kopřivnice A - Polanka
20 : 32
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
5.10. 13:30
NE029
Kopřivnice - Polanka A
33 : 4
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
13.4. 10:30
NF051
Nový Jičín - Krmelín
17 : 16
Moravskoslezská liga ženy
17.5. 10:00
NI013
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
4.4. 17:00
NI016
Ostrava - Paskov
19 : 30
Moravskoslezská liga starší žačky
14.9. 00:00
NJ003
Hrabůvka - Třinec
33 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.