Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 18:00
AC110
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
30.3. 17:00
AC107
Č.Budějovice - Chodov B
26 : 23
15.3. 15:30
AC093
Ledeč n.S. - Košutka
32 : 28
2.3. 17:00
AC084
Chodov B - S.Vršovice
28 : 30
8.12. 18:00
AC065
Bohemians - VŠ Plzeň
26 : 29
1.12. 17:00
AC057
VŠ Plzeň - Třeboň
22 : 20
1.12. 15:00
AC058
Starý Plzenec - Chodov B
37 : 32
17.11. 17:00
AC044
Č.Budějovice - Třeboň
28 : 39
9.11. 18:00
AC042
Třeboň - Bohemians
28 : 29
26.10. 18:00
AC031
Třeboň - Šťáhlavy "B"
41 : 28
13.10. 17:00
AC022
Č.Budějovice - Košutka
26 : 31
2.liga mužů SVČ
15.3. 10:30
AD093
Kolín - Praha 4
21 : 32
23.11. 17:00
AD049
Praha 4 - Jablonec
32 : 23
2.liga starších dorostenců Č
30.3. 15:00
AH107
Loko Č.Budějovice - Chodov
19 : 23
15.3. 17:30
AH093
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ košutka
26 : 24
8.3. 15:00
AH086
D. Cerekev - Sokol Kobylisy
23 : 38
2.3. 13:00
AH084
Chodov - D. Cerekev
31 : 26
15.2. 15:00
AH072
D. Cerekev - Chrudim
17 : 25
17.11. 13:00
AH044
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
20 : 21
13.10. 15:00
AH022
Loko Č.Budějovice - TJ košutka
25 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 16:00
AK110
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
17.11. 15:00
AK044
Č.Budějovice - Třeboň
22 : 16
9.11. 16:00
AK042
Třeboň - Náchod
26 : 23
26.10. 16:00
AK031
Třeboň - HK B Most
19 : 18
13.10. 13:00
AK022
Č.Budějovice - D.Králové
26 : 31
2.liga žen Č
20.10. 17:30
AS028
Č.Budějovice - Astra
25 : 17
28.9. 14:15
AS010
Strakonice - Kobylisy B
26 : 25
2.liga žen M
16.2. 14:00
AT032
H.Brod - V. Meziříčí
29 : 28
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
28.9. 12:30
AUA004
Strakonice - Č.Budějovice
37 : 27
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
22.9. 13:00
AUB001
Písek - Astra Praha
41 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.