Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga žen
8.2. 15:00
AR070
Kunovice - Kobylisy
16 : 26
8.12. 13:00
AR061
Bohunice - Most B
25 : 25
23.11. 17:00
AR050
Bohunice - Kobylisy
13 : 32
29.9. 15:00
AR011
Otrokovice - HC Plzeň
30 : 22
Liga starších dorostenek-M-sk.B
29.9. 13:00
AUD004
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
34 : 11
1.liga mladší dorostenky
9.3. 14:30
AW024
Zlín - Bohunice
28 : 17
Liga mladších dorostenek M-sk.A
23.11. 15:00
AYA027
Bohunice - H.Brod
34 : 25
Moravskoslezská liga muži
17.5. 18:00
NA074
Paskov - Suchdol n/O
28 : 23
26.10. 18:00
NA032
Paskov - Trnávka
33 : 31
12.10. 18:00
NA023
Paskov - Hlučín
25 : 24
22.9. 12:00
NA007
Orlová - Paskov
18 : 20
Moravskoslezská liga ml. dorost
17.5. 14:30
NB012
Třinec - Paskov
15 : 15
17.5. 13:30
NB011
Orlová - Třinec
11 : 27
17.5. 12:30
NB010
Paskov - Orlová
26 : 15
22.9. 14:00
NB005
Paskov - Třinec
16 : 17
21.9. 16:00
NB006
Třinec - Orlová
15 : 14
14.9. 12:00
NB004
Orlová - Paskov
18 : 16
Moravskoslezská liga ženy
17.5. 16:00
NI014
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
12.10. 16:00
NI010
Paskov - Ostrava
26 : 23
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
23.3. 14:15
ZDBJ006
Bystřice p.H._ch - Hovězí_d
25 : 4
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.