Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
23.3. 10:30
AB102
Bystřice p.H. - Karviná B
24 : 30
22.2. 10:00
AB077
Karviná B - Bohunice
21 : 24
8.12. 15:00
AB066
Bohunice - Jičín "B"
21 : 25
1.12. 13:00
AB058
Karviná B - Chodov
24 : 30
10.11. 10:30
AB037
Bystřice p.H. - Strakonice
27 : 27
19.10. 17:00
AB029
Litovel - Náchod
35 : 26
6.10. 13:00
AB014
Karviná B - Jičín "B"
30 : 26
2.liga mužů SM
3.5. 11:00
AF125
Ostrava - SKP F-M B
30 : 30
13.4. 13:00
AF112
Ostrava - Vsetín
37 : 27
16.2. 17:00
AF068
Zubří B - Vsetín
33 : 31
17.11. 17:00
AF048
SKP F-M B - Polanka
31 : 23
1.liga starších dorostenců
3.5. 15:00
AG125
Ostrava - Frýdek-Místek
29 : 29
13.4. 15:00
AG112
Ostrava - Dukla
25 : 26
29.3. 09:00
AG103
Kopřivnice - Frýdek-Místek
39 : 22
16.2. 15:00
AG068
Zubří - Dukla
33 : 27
1.12. 15:00
AG058
Karviná - HK Lovosice
28 : 25
17.11. 15:00
AG048
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
31 : 18
6.10. 15:00
AG014
Karviná - Jičín
29 : 26
1.liga mladších dorostenců
3.5. 13:00
AJ125
Ostrava - Frýdek-Místek
22 : 34
29.3. 11:00
AJ103
Kopřivnice - Frýdek-Místek
36 : 33
16.2. 13:00
AJ068
Zubří - Dukla
30 : 22
1.12. 17:00
AJ058
Karviná - HK Lovosice
36 : 23
17.11. 13:00
AJ048
Frýdek-Místek - KP Brno
38 : 26
6.10. 17:00
AJ014
Karviná - Jičín
30 : 21
2.liga mladších dorostenců M
23.3. 12:30
AL102
Bystřice p.H. - V. Bystřice
17 : 25
10.11. 12:30
AL037
Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
21 : 28
19.10. 15:00
AL029
Litovel - Velké Meziříčí
27 : 28
1.liga žen
26.4. 15:00
AR123
Kunovice - Zlín B
22 : 20
12.4. 15:30
AR120
Otrokovice - Olomouc B
35 : 28
9.3. 16:30
AR092
Zlín B - Kobylisy
31 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Suchdol n/O
43 : 5
video
online
L.Zubří - Paskov
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
6
5
0
1
172 : 121
10
2
Ostrava
6
4
0
2
172 : 121
8
3
L.Zubří
6
3
0
3
154 : 142
6
4
Suchdol n/O
6
0
0
6
89 : 203
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.