Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
David Kondělka
Mateřský klub
Meteor Orlová
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 10:30
AB129
Bystřice p.H. - Chodov
31 : 18
27.4. 13:00
AB117
Karviná B - Litovel
23 : 28
15.2. 17:00
AB072
Litovel - Loko Louny
31 : 28
1.12. 10:30
AB059
Bystřice p.H. - Litovel
30 : 23
20.10. 14:30
AB026
Bystřice p.H. - Dukla B
29 : 26
22.9. 13:00
AB003
Karviná B - Náchod
28 : 30
2.liga mužů SM
29.3. 16:00
AF103
Rožnov p.R. - SKP F-M B
25 : 26
1.liga starších dorostenců
22.9. 15:00
AG003
Karviná - Náchod
34 : 18
2.liga starších dorostenců M
23.3. 13:00
AI100
Zlín - SK Kuřim
34 : 16
1.liga mladších dorostenců
22.9. 17:00
AJ003
Karviná - Strakonice
37 : 17
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 12:30
AL129
Bystřice p.H. - Sokolnice
29 : 33
29.3. 12:00
AL103
Rožnov p.R. - Bystřice p.H.
34 : 25
23.3. 11:00
AL100
Zlín - TJ Sokol Luhačovice
24 : 23
15.2. 15:00
AL072
Litovel - Zlín
21 : 26
1.12. 12:30
AL059
Bystřice p.H. - Litovel
17 : 33
20.10. 16:30
AL026
Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
30 : 39
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN064
Trnávka - Kopřivnice
28 : 32
1.liga žen
6.4. 14:30
AR109
Olomouc B - Most B
36 : 23
23.3. 15:00
AR105
Zlín B - Bohunice
37 : 21
9.3. 15:00
AR094
Otrokovice - Bohunice
33 : 21
2.3. 15:00
AR086
Poruba B - Kunovice
22 : 19
8.12. 15:30
AR066
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 18
24.11. 13:00
AR051
Poruba B - HC Plzeň
26 : 22
3.11. 12:45
AR035
Zlín B - SVŠ Plzeň A
34 : 19
5.10. 17:00
AR017
Bohunice - Kunovice
17 : 24
Liga starších dorostenek-M-sk.B
24.11. 11:00
AUD027
Poruba - Zlín
18 : 29
Liga mladších dorostenek M-sk.A
5.10. 14:30
AYA008
Bohunice - HK Hodonín
25 : 24
Liga mladších dorostenek M-sk.B
24.11. 09:00
AYB027
Poruba - Zlín
26 : 23
Jihomoravská liga ml. žákyň
5.10. 13:00
LJ008
Bohunice - Hodonín
13 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.