Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Rozpis soutěže
Jaro 2014
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
24.11. 16:00
AE052
Sokolnice - Juliánov
38 : 37
2.liga mužů SM
11.5. 11:00
AF128
Polanka - Ostrava
27 : 23
26.4. 18:00
AF120
Zubří B - Trnávka
31 : 25
22.3. 17:00
AF098
Napajedla - Trnávka
28 : 23
16.2. 10:30
AF070
Hranice B - SKP F-M B
29 : 30
1.12. 11:00
AF060
Polanka - MHK Karviná
33 : 36
16.11. 16:00
AF043
Rožnov p.R. - Trnávka
26 : 31
13.10. 17:00
AF022
Zubří B - Polanka
38 : 26
1.liga starších dorostenců
26.4. 16:00
AG120
Zubří - Náchod
44 : 13
13.10. 15:00
AG022
Zubří - Handball KP Brno
43 : 15
2.liga starších dorostenců M
11.5. 09:00
AI128
Polanka - Olomouc
31 : 30
22.3. 15:00
AI098
Slavia Fatra Napajedla - Přerov
22 : 23
1.12. 13:00
AI060
Polanka - Zlín
16 : 15
16.11. 14:00
AI043
Rožnov p.R. - Přerov
38 : 14
20.10. 15:30
AI028
Zlín - Prostějov
34 : 27
1.liga mladších dorostenců
8.5. 13:00
AJ120
Zubří - Strakonice
35 : 24
13.10. 13:00
AJ022
Zubří - KP Brno
34 : 15
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 13:00
AL128
DTJ Polanka - Litovel
37 : 29
23.2. 18:00
AL077
V. Bystřice - Prostějov
34 : 27
1.12. 09:00
AL060
DTJ Polanka - Zlín
11 : 24
24.11. 14:00
AL052
Sokolnice - Sokol Juliánov
25 : 32
16.11. 12:00
AL043
Rožnov p.R. - Velké Meziříčí
33 : 25
20.10. 13:30
AL028
Zlín - Prostějov
36 : 34
Žákovská liga starších žáků
19.1. 15:00
AO040
Dukla 6 - V. Bystřice
15 : 14
19.1. 14:20
AO039
HK B Most - Vsetín
10 : 18
19.1. 12:20
AO036
Vsetín - Ivančice A
17 : 19
19.1. 11:00
AO034
V. Bystřice - Ivančice A
18 : 19
19.1. 09:40
AO032
Ivančice A - HK B Most
19 : 10
2.liga žen M
16.3. 13:30
AT043
Olomouc - SK Velká Bystřice
36 : 17
23.2. 16:00
AT034
SK Velká Bystřice - Karviná
26 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2014 - 1. kolo - výsledky
video
online
Vsetín_ch - U.Hradiště_ch
29 : 28
video
online
Zlín "A"_ch - Zubří "A"_ch
34 : 20
video
online
Napajedla_ch - Otrokovice_d
18 : 21
video
online
Zlín "A"_d - Zubří "B"_ch
43 : 20
video
online
Zlín "C"_d - Rožnov p.R. "A"_ch
14 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří "A"_ch
9
8
0
1
306 : 185
16
2
Otrokovice_d
9
8
0
1
224 : 153
16
3
Zlín "A"_d
9
6
1
2
249 : 227
13
4
Rožnov p.R. "A"_ch
9
5
0
4
176 : 181
10
5
Vsetín_ch
9
4
0
5
233 : 268
8
6
Napajedla_ch
9
3
2
4
181 : 198
8
7
Zubří "B"_ch
9
3
2
4
167 : 209
8
8
Zlín "A"_ch
9
4
0
5
229 : 230
8
9
U.Hradiště_ch
9
1
1
7
178 : 224
3
10
Zlín "C"_d
9
0
0
9
182 : 250
0
Tabulka střelců
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín_ch
83
Milada Stuchlíková
TJ Jiskra Otrokovice_d
65
Dušan Palát
HC Zubří "A"_ch
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Zsoldos
Slávia Uherské Hradiště_ch
11
David Michálek
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
6
Michaela Holubová
TJ Jiskra Otrokovice_d
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Mazurek
Slavia Fatra Napajedla_ch
32
Annemarie Vodárková
HC Zlín "C"_d
12
Miroslav Los
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.