Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Rozpis soutěže
RK ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
24.11. 16:00
AE052
Sokolnice - Juliánov
38 : 37
2.liga mužů SM
11.5. 11:00
AF128
Polanka - Ostrava
27 : 23
26.4. 18:00
AF120
Zubří B - Trnávka
31 : 25
22.3. 17:00
AF098
Napajedla - Trnávka
28 : 23
16.2. 10:30
AF070
Hranice B - SKP F-M B
29 : 30
1.12. 11:00
AF060
Polanka - MHK Karviná
33 : 36
16.11. 16:00
AF043
Rožnov p.R. - Trnávka
26 : 31
13.10. 17:00
AF022
Zubří B - Polanka
38 : 26
1.liga starších dorostenců
26.4. 16:00
AG120
Zubří - Náchod
44 : 13
13.10. 15:00
AG022
Zubří - Handball KP Brno
43 : 15
2.liga starších dorostenců M
11.5. 09:00
AI128
Polanka - Olomouc
31 : 30
22.3. 15:00
AI098
Slavia Fatra Napajedla - Přerov
22 : 23
1.12. 13:00
AI060
Polanka - Zlín
16 : 15
16.11. 14:00
AI043
Rožnov p.R. - Přerov
38 : 14
20.10. 15:30
AI028
Zlín - Prostějov
34 : 27
1.liga mladších dorostenců
8.5. 13:00
AJ120
Zubří - Strakonice
35 : 24
13.10. 13:00
AJ022
Zubří - KP Brno
34 : 15
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 13:00
AL128
DTJ Polanka - Litovel
37 : 29
23.2. 18:00
AL077
V. Bystřice - Prostějov
34 : 27
1.12. 09:00
AL060
DTJ Polanka - Zlín
11 : 24
24.11. 14:00
AL052
Sokolnice - Sokol Juliánov
25 : 32
16.11. 12:00
AL043
Rožnov p.R. - Velké Meziříčí
33 : 25
20.10. 13:30
AL028
Zlín - Prostějov
36 : 34
Žákovská liga starších žáků
19.1. 15:00
AO040
Dukla 6 - V. Bystřice
15 : 14
19.1. 14:20
AO039
HK B Most - Vsetín
10 : 18
19.1. 12:20
AO036
Vsetín - Ivančice A
17 : 19
19.1. 11:00
AO034
V. Bystřice - Ivančice A
18 : 19
19.1. 09:40
AO032
Ivančice A - HK B Most
19 : 10
2.liga žen M
16.3. 13:30
AT043
Olomouc - SK Velká Bystřice
36 : 17
23.2. 16:00
AT034
SK Velká Bystřice - Karviná
26 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKM - 5. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Zlín "A"
7 : 18
video
online
Telnice - Rožnov p.R.
10 : 22
video
online
Vsetín - Bohunice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
79 : 46
9
2
Vsetín
5
4
0
1
87 : 65
8
3
Juliánov
5
3
1
1
83 : 69
7
4
Rožnov p.R.
5
2
0
3
87 : 76
4
5
Telnice
5
1
0
4
60 : 89
2
6
Bohunice
5
0
0
5
56 : 107
0
Tabulka střelců
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
36
Vojtěch Číž
KH Zbrojovka Vsetín
27
Kryštof Solař
KH Zbrojovka Vsetín
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Bazel
HC Zlín "A"
5
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
3
Vojtěch Václav
Sokol Juliánov
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Maňák
KH Zbrojovka Vsetín
6
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
6
Vlastimil Fabík
HC Zlín "A"
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.