Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Rozpis soutěže
ZL - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
24.11. 16:00
AE052
Sokolnice - Juliánov
38 : 37
2.liga mužů SM
11.5. 11:00
AF128
Polanka - Ostrava
27 : 23
26.4. 18:00
AF120
Zubří B - Trnávka
31 : 25
22.3. 17:00
AF098
Napajedla - Trnávka
28 : 23
16.2. 10:30
AF070
Hranice B - SKP F-M B
29 : 30
1.12. 11:00
AF060
Polanka - MHK Karviná
33 : 36
16.11. 16:00
AF043
Rožnov p.R. - Trnávka
26 : 31
13.10. 17:00
AF022
Zubří B - Polanka
38 : 26
1.liga starších dorostenců
26.4. 16:00
AG120
Zubří - Náchod
44 : 13
13.10. 15:00
AG022
Zubří - Handball KP Brno
43 : 15
2.liga starších dorostenců M
11.5. 09:00
AI128
Polanka - Olomouc
31 : 30
22.3. 15:00
AI098
Slavia Fatra Napajedla - Přerov
22 : 23
1.12. 13:00
AI060
Polanka - Zlín
16 : 15
16.11. 14:00
AI043
Rožnov p.R. - Přerov
38 : 14
20.10. 15:30
AI028
Zlín - Prostějov
34 : 27
1.liga mladších dorostenců
8.5. 13:00
AJ120
Zubří - Strakonice
35 : 24
13.10. 13:00
AJ022
Zubří - KP Brno
34 : 15
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 13:00
AL128
DTJ Polanka - Litovel
37 : 29
23.2. 18:00
AL077
V. Bystřice - Prostějov
34 : 27
1.12. 09:00
AL060
DTJ Polanka - Zlín
11 : 24
24.11. 14:00
AL052
Sokolnice - Sokol Juliánov
25 : 32
16.11. 12:00
AL043
Rožnov p.R. - Velké Meziříčí
33 : 25
20.10. 13:30
AL028
Zlín - Prostějov
36 : 34
Žákovská liga starších žáků
19.1. 15:00
AO040
Dukla 6 - V. Bystřice
15 : 14
19.1. 14:20
AO039
HK B Most - Vsetín
10 : 18
19.1. 12:20
AO036
Vsetín - Ivančice A
17 : 19
19.1. 11:00
AO034
V. Bystřice - Ivančice A
18 : 19
19.1. 09:40
AO032
Ivančice A - HK B Most
19 : 10
2.liga žen M
16.3. 13:30
AT043
Olomouc - SK Velká Bystřice
36 : 17
23.2. 16:00
AT034
SK Velká Bystřice - Karviná
26 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2013 - 9. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. "A"_ch - Napajedla_ch
20 : 23
video
online
Zlín "A"_d - Zubří "A"_ch
27 : 32
video
online
Zlín "B"_d - U.Hradiště_ch
13 : 19
video
online
Zlín "A"_ch - Otrokovice_d
14 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří "A"_ch
8
8
0
0
272 : 141
16
2
Zlín "A"_d
8
6
1
1
203 : 159
13
3
Otrokovice_d
8
6
0
2
175 : 110
12
4
Napajedla_ch
8
3
2
3
122 : 142
8
5
Rožnov p.R. "A"_ch
8
3
1
4
166 : 180
7
6
U.Hradiště_ch
8
3
0
5
133 : 171
6
7
Vsetín_ch
8
2
1
5
176 : 199
5
8
Zlín "A"_ch
8
1
1
6
133 : 184
3
9
Zlín "B"_d
8
1
0
7
118 : 212
2
Tabulka střelců
Dušan Palát
HC Zubří "A"_ch
83
David Michálek
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
59
Jakub Krupa
HC Zubří "A"_ch
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Holubová
TJ Jiskra Otrokovice_d
11
David Michálek
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
9
Natálie Mahďáková
HC Zlín "A"_d
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Šišák
Slávia Uherské Hradiště_ch
14
Tomáš Kapitánik
Slávia Uherské Hradiště_ch
12
Miroslav Los
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.