Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Rozpis soutěže
Jaro 2014
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Dušan Adámek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1950
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
25.5. 10:00
NA077
Trnávka - Paskov
41 : 39
6.4. 14:00
NA050
Nový Jičín - Paskov
25 : 26
Moravskoslezská liga ml. dorost
14.9. 16:00
NB002
Třinec - Orlová
24 : 9
14.9. 16:00
NB001
Paskov - Orlová
15 : 19
14.9. 14:00
NB003
Paskov - Třinec
17 : 22
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
28.9. 15:20
NC009
Polanka - F.-Místek A
15 : 26
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
28.9. 14:00
NE009
Polanka A - F.-Místek A
6 : 20
Moravskoslezská liga starší žačky
5.10. 00:00
NJ020
Poruba - Hrabůvka
28 : 8
Moravskoslezská liga mladší žačky
6.4. 16:00
NK047
Nový Jičín - Poruba
5 : 20
5.10. 10:00
NK012
Poruba - Sokol Hrabůvka
14 : 15
nezadáno
NK019
HC Ostrava - Karviná
18 : 17
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2014 - 1. kolo - výsledky
video
online
Vsetín_ch - U.Hradiště_ch
29 : 28
video
online
Zlín "A"_ch - Zubří "A"_ch
34 : 20
video
online
Napajedla_ch - Otrokovice_d
18 : 21
video
online
Zlín "A"_d - Zubří "B"_ch
43 : 20
video
online
Zlín "C"_d - Rožnov p.R. "A"_ch
14 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří "A"_ch
9
8
0
1
306 : 185
16
2
Otrokovice_d
9
8
0
1
224 : 153
16
3
Zlín "A"_d
9
6
1
2
249 : 227
13
4
Rožnov p.R. "A"_ch
9
5
0
4
176 : 181
10
5
Vsetín_ch
9
4
0
5
233 : 268
8
6
Napajedla_ch
9
3
2
4
181 : 198
8
7
Zubří "B"_ch
9
3
2
4
167 : 209
8
8
Zlín "A"_ch
9
4
0
5
229 : 230
8
9
U.Hradiště_ch
9
1
1
7
178 : 224
3
10
Zlín "C"_d
9
0
0
9
182 : 250
0
Tabulka střelců
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín_ch
83
Milada Stuchlíková
TJ Jiskra Otrokovice_d
65
Dušan Palát
HC Zubří "A"_ch
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Zsoldos
Slávia Uherské Hradiště_ch
11
David Michálek
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
6
Michaela Holubová
TJ Jiskra Otrokovice_d
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Mazurek
Slavia Fatra Napajedla_ch
32
Annemarie Vodárková
HC Zlín "C"_d
12
Miroslav Los
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.