Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Rozpis soutěže
ZL - starší žačky
Krajské školní ligy
Dušan Adámek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1950
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
25.5. 10:00
NA077
Trnávka - Paskov
41 : 39
6.4. 14:00
NA050
Nový Jičín - Paskov
25 : 26
Moravskoslezská liga ml. dorost
14.9. 16:00
NB002
Třinec - Orlová
24 : 9
14.9. 16:00
NB001
Paskov - Orlová
15 : 19
14.9. 14:00
NB003
Paskov - Třinec
17 : 22
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
28.9. 15:20
NC009
Polanka - F.-Místek A
15 : 26
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
28.9. 14:00
NE009
Polanka A - F.-Místek A
6 : 20
Moravskoslezská liga starší žačky
5.10. 00:00
NJ020
Poruba - Hrabůvka
28 : 8
Moravskoslezská liga mladší žačky
6.4. 16:00
NK047
Nový Jičín - Poruba
5 : 20
5.10. 10:00
NK012
Poruba - Sokol Hrabůvka
14 : 15
nezadáno
NK019
HC Ostrava - Karviná
18 : 17
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2014 - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice - Žeravice
14 : 15
video
online
Kunovice - DHK Litovel
28 : 23
video
online
Zlín "B" - L.Zubří
24 : 16
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
29 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
16
16
0
0
524 : 198
32
2
Zlín "B"
16
12
0
4
380 : 239
24
3
L.Zubří
16
12
0
4
362 : 290
24
4
Velká Bystřice
16
9
0
7
277 : 286
18
5
Zora Olomouc
16
9
0
7
307 : 322
18
6
Žeravice
16
6
0
10
268 : 334
12
7
Otrokovice
16
4
1
11
252 : 339
9
8
DHK Litovel
16
2
1
13
235 : 413
5
9
Kunovice
16
1
0
15
242 : 426
2
Tabulka střelců
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
122
Eliška Konvičná
TJ Lesana Zubří
110
Adéla Baumbachová
HC Zlín "A"
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
31
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
15
Julie Rožková
DHK Litovel
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
22
Iva Ulrychová
TJ Lesana Zubří
20
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.