Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenky
15.3. 15:00
AW025
Bohunice - Olomouc
11 : 33
16.2. 15:30
AW009
Poruba - Olomouc
27 : 23
Liga mladších dorostenek M-sk.B
10.11. 11:00
AYB020
Poruba - Zábřeh
26 : 11
29.9. 10:30
AYB004
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
Moravskoslezská liga muži
17.5. 13:00
NA071
Třinec - Krmelín
28 : 29
12.4. 18:00
NA052
Paskov - Orlová
36 : 19
Moravskoslezská liga ml. dorost
12.4. 14:00
NB003
Třinec - Paskov
17 : 17
12.4. 13:00
NB002
Orlová - Třinec
14 : 29
12.4. 12:00
NB001
Paskov - Orlová
23 : 20
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
19.10. 12:30
NC010
Karviná A - F.-Místek A
24 : 20
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
19.10. 11:30
NE010
Karviná A - F.-Místek A
17 : 11
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
17.5. 09:30
NF071
TJ TŽ Třinec - Krmelín
0 : 17
19.10. 09:00
NF027
Karviná B - F.-Místek B
13 : 17
Moravskoslezská liga ženy
27.4. 13:00
NI020
Suchdol n/O - Paskov
16 : 24
12.4. 16:00
NI017
Paskov - L.Zubří
27 : 23
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.