Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Rozpis soutěže
Jaro 2014
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.5. 17:00
AB125
Litovel - Bystřice p.H.
30 : 22
29.3. 14:00
AB104
Karviná B - Dvůr Králové
30 : 22
15.3. 13:00
AB094
Bohunice - Loko Louny
26 : 23
9.3. 10:30
AB089
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 24
1.12. 13:00
AB058
Karviná B - Chodov
24 : 30
6.10. 10:30
AB015
Bystřice p.H. - Bohunice
23 : 21
2.liga mužů JM
24.11. 16:30
AE051
Olomouc - Telnice
39 : 26
2.liga mužů SM
22.3. 17:00
AF102
SKP F-M B - V. Bystřice
35 : 24
1.liga starších dorostenců
10.5. 16:00
AG127
Kopřivnice - Talent Plzeň
31 : 29
22.3. 15:00
AG102
Frýdek-Místek - Karviná
27 : 28
1.12. 15:00
AG058
Karviná - HK Lovosice
28 : 25
26.10. 10:00
AG031
Kopřivnice - N.Veselí
40 : 29
2.liga starších dorostenců M
24.11. 14:30
AI051
Olomouc - Sokol Telnice
34 : 24
1.liga mladších dorostenců
10.5. 14:00
AJ127
Kopřivnice - Talent Plzeň
29 : 30
22.3. 13:00
AJ102
Frýdek-Místek - Karviná
22 : 34
1.12. 17:00
AJ058
Karviná - HK Lovosice
36 : 23
26.10. 12:00
AJ031
Kopřivnice - N.Veselí
29 : 29
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL125
Litovel - Bystřice p.H.
39 : 24
9.3. 12:30
AL089
Bystřice p.H. - TJ Sokol Luhačovice
30 : 44
6.10. 12:30
AL015
Bystřice p.H. - Prostějov
23 : 34
Český pohár mužů
14.9. 17:00
AN040
Rožnov p.R. - MHK Karviná
23 : 31
1.liga žen
26.4. 17:00
AR121
Otrokovice - Most B
42 : 16
15.3. 17:00
AR100
Bohunice - S.Vršovice
14 : 32
15.2. 17:30
AR073
Poruba B - Most B
25 : 22
24.11. 12:30
AR054
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
10.11. 13:00
AR040
Poruba B - S.Vršovice
12 : 26
13.10. 14:00
AR024
Zlín B - HC Plzeň
30 : 27
29.9. 12:30
AR010
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
2.liga starších dorostenek M
26.4. 19:00
AVB041
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
40 : 17
16.2. 17:15
AVB009
Poruba - TJ Nový Jičín
47 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2014 - 1. kolo - výsledky
video
online
Bystřice p.H._ch - Rožnov p.R. "B"_ch
11 : 13
video
online
Kunovice_d - L.Zubří_d
13 : 20
video
online
Hovězí_d - Holešov_ch
6 : 31
video
online
Luhačovice_ch - Zlín "B"_d
23 : 24
video
online
Zlín "B"_ch - Zub_C_ch
15 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"_d
9
9
0
0
235 : 101
18
2
Zub_C_ch
9
8
0
1
212 : 123
16
3
L.Zubří_d
9
7
0
2
189 : 151
14
4
Kunovice_d
9
6
0
3
183 : 146
12
5
Luhačovice_ch
9
5
0
4
207 : 158
10
6
Zlín "B"_ch
9
3
0
6
159 : 137
6
7
Rožnov p.R. "B"_ch
9
2
1
6
130 : 149
5
8
Holešov_ch
9
2
1
6
118 : 167
5
9
Bystřice p.H._ch
9
2
0
7
97 : 157
4
10
Hovězí_d
9
0
0
9
61 : 302
0
Tabulka střelců
Tomáš Randýsek
HC Zubří "C"_ch
81
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
72
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
13
Dominik Nedek
HC Zlín "B"_ch
9
Tomáš Mozola
TJ Bystřice pod Hostýnem_ch
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eva Chludová
HC Zlín "B"_d
20
Marek Strava
TJ Bystřice pod Hostýnem_ch
10
Barbora Šuráňová
TJ Sokol Luhačovice_ch
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.