Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Rozpis soutěže
ZL - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Zbyněk Svoboda
Mateřský klub
Lokomotiva Suchdol n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2017
Koučovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
8.6. 14:30
NA089
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
31.5. 09:30
NA083
Orlová - Suchdol n/O
16 : 23
25.5. 14:30
NA078
Suchdol n/O - Nový Jičín
35 : 14
17.5. 18:00
NA074
Paskov - Suchdol n/O
28 : 23
11.5. 14:30
NA067
Suchdol n/O - Klimkovice
22 : 11
4.5. 10:00
NA065
Trnávka - Suchdol n/O
23 : 30
27.4. 10:30
NA056
Krmelín - Suchdol n/O
28 : 18
13.4. 14:30
NA055
Suchdol n/O - Hlučín
20 : 27
29.9. 14:30
NA011
Suchdol n/O - Krmelín
27 : 22
21.9. 13:15
NA010
Hlučín - Suchdol n/O
23 : 22
Moravskoslezská liga ženy
17.5. 16:00
NI014
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
11.5. 13:00
NI021
Suchdol n/O - L.Zubří
24 : 27
3.5. 16:15
NI024
Ostrava - Suchdol n/O
35 : 24
27.4. 13:00
NI020
Suchdol n/O - Paskov
16 : 24
13.4. 13:00
NI018
Suchdol n/O - Ostrava
17 : 25
6.4. 15:00
NI015
L.Zubří - Suchdol n/O
23 : 23
13.10. 14:00
NI009
Suchdol n/O - L.Zubří
14 : 21
6.10. 13:00
NI008
Suchdol n/O - Paskov
11 : 37
29.9. 13:00
NI006
Suchdol n/O - Ostrava
24 : 29
14.9. 15:00
NI002
Paskov - Suchdol n/O
35 : 18
Předchozí kola
Podzim 2013 - 9. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. "A"_ch - Napajedla_ch
20 : 23
video
online
Zlín "A"_d - Zubří "A"_ch
27 : 32
video
online
Zlín "B"_d - U.Hradiště_ch
13 : 19
video
online
Zlín "A"_ch - Otrokovice_d
14 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří "A"_ch
8
8
0
0
272 : 141
16
2
Zlín "A"_d
8
6
1
1
203 : 159
13
3
Otrokovice_d
8
6
0
2
175 : 110
12
4
Napajedla_ch
8
3
2
3
122 : 142
8
5
Rožnov p.R. "A"_ch
8
3
1
4
166 : 180
7
6
U.Hradiště_ch
8
3
0
5
133 : 171
6
7
Vsetín_ch
8
2
1
5
176 : 199
5
8
Zlín "A"_ch
8
1
1
6
133 : 184
3
9
Zlín "B"_d
8
1
0
7
118 : 212
2
Tabulka střelců
Dušan Palát
HC Zubří "A"_ch
83
David Michálek
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
59
Jakub Krupa
HC Zubří "A"_ch
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Holubová
TJ Jiskra Otrokovice_d
11
David Michálek
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
9
Natálie Mahďáková
HC Zlín "A"_d
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Šišák
Slávia Uherské Hradiště_ch
14
Tomáš Kapitánik
Slávia Uherské Hradiště_ch
12
Miroslav Los
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.