Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Rozpis soutěže
RK ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Jaroslav Hudeček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.8.2017
Koučovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 13:00
AB130
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
4.5. 15:00
AB124
Chodov - Karviná B
32 : 27
27.4. 13:00
AB117
Karviná B - Litovel
23 : 28
12.4. 17:00
AB113
Loko Louny - Karviná B
26 : 26
29.3. 14:00
AB104
Karviná B - Dvůr Králové
30 : 22
23.3. 10:30
AB102
Bystřice p.H. - Karviná B
24 : 30
15.3. 18:00
AB091
Strakonice - Karviná B
25 : 19
8.3. 13:00
AB090
Karviná B - Dukla B
27 : 14
2.3. 17:00
AB080
Jičín "B" - Karviná B
26 : 22
22.2. 10:00
AB077
Karviná B - Bohunice
21 : 24
15.2. 17:00
AB069
Náchod - Karviná B
27 : 22
8.12. 16:30
AB064
N.Veselí - Karviná B
30 : 24
1.12. 13:00
AB058
Karviná B - Chodov
24 : 30
23.11. 17:00
AB051
Litovel - Karviná B
25 : 24
17.11. 17:00
AB047
Karviná B - Loko Louny
37 : 25
9.11. 17:00
AB038
Dvůr Králové - Karviná B
33 : 25
26.10. 13:00
AB036
Karviná B - Bystřice p.H.
22 : 24
20.10. 13:00
AB025
Karviná B - Strakonice
26 : 27
12.10. 12:00
AB024
Dukla B - Karviná B
26 : 22
6.10. 13:00
AB014
Karviná B - Jičín "B"
30 : 26
29.9. 15:00
AB011
Bohunice - Karviná B
19 : 16
22.9. 13:00
AB003
Karviná B - Náchod
28 : 30
1.liga starších dorostenců
11.5. 17:00
AG130
Karviná - N.Veselí
22 : 24
27.4. 15:00
AG117
Karviná - Ostrava
22 : 24
Český pohár žen
15.9. 18:00
APR016
Karviná - Otrokovice
17 : 22
2.liga žen M
1.5. 10:00
AT044
Karviná - H.Brod
32 : 22
27.4. 10:30
AT056
Karviná - HK Hodonín
30 : 32
29.3. 17:00
AT048
Karviná - Olomouc
20 : 20
30.11. 14:00
AT029
H.Brod - Karviná
31 : 24
24.11. 11:15
AT026
Karviná - HK Hodonín
31 : 23
Další
Předchozí kola
RKD - 5. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
5
5
0
0
79 : 61
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
80 : 61
8
3
L.Zubří
5
2
1
2
62 : 58
5
4
Otrokovice
5
1
1
3
55 : 67
3
5
Hodonín
5
1
0
4
56 : 70
2
6
Veselí n.M.
5
1
0
4
49 : 64
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
27
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
6
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
6
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.