Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
René Blahuš
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.8.2016
Koučovaná utkání
Zlínská liga - mladší žactvo I
20.11. 17:30
ZD045
Zlín "A"_ch - Otrokovice_d
14 : 20
9.11. 10:00
ZD037
Otrokovice_d - Zlín "A"_d
20 : 23
2.11. 16:00
ZD034
Vsetín_ch - Otrokovice_d
19 : 28
19.10. 10:00
ZD028
Otrokovice_d - Zlín "B"_d
23 : 5
12.10. 09:30
ZD023
Rožnov p.R. "A"_ch - Otrokovice_d
16 : 29
5.10. 10:00
ZD019
Otrokovice_d - U.Hradiště_ch
21 : 8
21.9. 10:00
ZD010
Otrokovice_d - Zubří "A"_ch
13 : 21
13.9. 17:00
ZD001
Otrokovice_d - Napajedla_ch
21 : 4
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
1.6. 09:00
ZDJA001
Napajedla_ch - Otrokovice_d
18 : 21
28.5. 17:15
ZDJA037
Zlín "A"_d - Otrokovice_d
14 : 22
22.5. 17:00
ZDJA045
Otrokovice_d - Zlín "A"_ch
27 : 22
3.5. 12:00
ZDJA034
Otrokovice_d - Vsetín_ch
36 : 22
26.4. 09:00
ZDJA028
Zlín "C"_d - Otrokovice_d
13 : 29
12.4. 10:00
ZDJA023
Otrokovice_d - Rožnov p.R. "A"_ch
18 : 10
10.4. 16:00
ZDJA010
Zubří "A"_ch - Otrokovice_d
35 : 25
5.4. 13:30
ZDJA019
U.Hradiště_ch - Otrokovice_d
12 : 22
30.3. 10:00
ZDJA012
Otrokovice_d - Zubří "B"_ch
24 : 7
Předchozí kola
Jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
video
online
Paskov - Suchdol n/O
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Paskov
12
11
0
1
347 : 241
22
2
L.Zubří
12
6
1
5
317 : 305
13
3
Ostrava
12
6
0
6
326 : 286
12
4
Suchdol n/O
12
0
1
11
213 : 371
1
Tabulka střelců
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
83
Daniela Miková
HC Ostrava
70
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
35
Daniela Miková
HC Ostrava
22
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Kotzianová
TJ Loko. Suchdol n/O
14
Markéta Zemanová
TJ Lesana Zubří
12
Markéta Kořínková
KH Orel Paskov
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.