Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Rozpis soutěže
Jaro 2014
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Jaro 2014 - 1. kolo
1.6.2014
09:00
ZDJA001
Slavia Fatra Napajedla_ch
-
TJ Jiskra Otrokovice_d
28.5.2014
15:45
ZDJA002
HC Zlín "A"_ch
-
HC Zubří "A"_ch
1.6.2014
12:00
ZDJA003
HC Zlín "A"_d
-
HC Zubří "B"_ch
20.5.2014
15:30
ZDJA004
KH Zbrojovka Vsetín_ch
-
Slávia Uherské Hradiště_ch
1.6.2014
15:00
ZDJA005
HC Zlín "C"_d
-
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
Jaro 2014 - 2. kolo
23.3.2014
08:00
ZDJA006
HC Zlín "C"_d
-
Slavia Fatra Napajedla_ch
22.3.2014
09:45
ZDJA007
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
-
KH Zbrojovka Vsetín_ch
20.3.2014
17:30
ZDJA008
Slávia Uherské Hradiště_ch
-
HC Zlín "A"_d
23.3.2014
09:15
ZDJA009
HC Zubří "B"_ch
-
HC Zlín "A"_ch
10.4.2014
16:00
ZDJA010
HC Zubří "A"_ch
-
TJ Jiskra Otrokovice_d
Jaro 2014 - 3. kolo
30.3.2014
09:00
ZDJA011
Slavia Fatra Napajedla_ch
-
HC Zubří "A"_ch
30.3.2014
10:00
ZDJA012
TJ Jiskra Otrokovice_d
-
HC Zubří "B"_ch
29.3.2014
11:30
ZDJA013
HC Zlín "A"_ch
-
Slávia Uherské Hradiště_ch
29.3.2014
14:15
ZDJA014
HC Zlín "A"_d
-
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
30.3.2014
08:30
ZDJA015
KH Zbrojovka Vsetín_ch
-
HC Zlín "C"_d
Jaro 2014 - 4. kolo
6.4.2014
16:30
ZDJA016
KH Zbrojovka Vsetín_ch
-
Slavia Fatra Napajedla_ch
6.4.2014
10:30
ZDJA017
HC Zlín "C"_d
-
HC Zlín "A"_d
5.4.2014
09:45
ZDJA018
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
-
HC Zlín "A"_ch
5.4.2014
13:30
ZDJA019
Slávia Uherské Hradiště_ch
-
TJ Jiskra Otrokovice_d
8.4.2014
15:00
ZDJA020
HC Zubří "B"_ch
-
HC Zubří "A"_ch
Jaro 2014 - 5. kolo
13.4.2014
09:00
ZDJA021
Slavia Fatra Napajedla_ch
-
HC Zubří "B"_ch
27.4.2014
11:15
ZDJA022
HC Zubří "A"_ch
-
Slávia Uherské Hradiště_ch
12.4.2014
10:00
ZDJA023
TJ Jiskra Otrokovice_d
-
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
9.4.2014
15:30
ZDJA024
HC Zlín "A"_ch
-
HC Zlín "C"_d
12.4.2014
10:00
ZDJA025
HC Zlín "A"_d
-
KH Zbrojovka Vsetín_ch
Jaro 2014 - 6. kolo
26.4.2014
10:15
ZDJA026
HC Zlín "A"_d
-
Slavia Fatra Napajedla_ch
26.4.2014
08:30
ZDJA027
KH Zbrojovka Vsetín_ch
-
HC Zlín "A"_ch
26.4.2014
09:00
ZDJA028
HC Zlín "C"_d
-
TJ Jiskra Otrokovice_d
26.4.2014
09:15
ZDJA029
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
-
HC Zubří "A"_ch
26.4.2014
09:00
ZDJA030
Slávia Uherské Hradiště_ch
-
HC Zubří "B"_ch
Jaro 2014 - 7. kolo
4.5.2014
11:00
ZDJA031
Slavia Fatra Napajedla_ch
-
Slávia Uherské Hradiště_ch
4.5.2014
09:15
ZDJA032
HC Zubří "B"_ch
-
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
4.5.2014
10:30
ZDJA033
HC Zubří "A"_ch
-
HC Zlín "C"_d
3.5.2014
12:00
ZDJA034
TJ Jiskra Otrokovice_d
-
KH Zbrojovka Vsetín_ch
30.4.2014
17:15
ZDJA035
HC Zlín "A"_ch
-
HC Zlín "A"_d
Jaro 2014 - 8. kolo
10.5.2014
11:45
ZDJA036
HC Zlín "A"_ch
-
Slavia Fatra Napajedla_ch
28.5.2014
17:15
ZDJA037
HC Zlín "A"_d
-
TJ Jiskra Otrokovice_d
14.5.2014
15:30
ZDJA038
KH Zbrojovka Vsetín_ch
-
HC Zubří "A"_ch
10.5.2014
13:00
ZDJA039
HC Zlín "C"_d
-
HC Zubří "B"_ch
10.5.2014
09:15
ZDJA040
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
-
Slávia Uherské Hradiště_ch
Jaro 2014 - 9. kolo
18.5.2014
09:00
ZDJA041
Slavia Fatra Napajedla_ch
-
TJ Rožnov p.R. "A"_ch
14.5.2014
16:00
ZDJA042
Slávia Uherské Hradiště_ch
-
HC Zlín "C"_d
15.5.2014
15:30
ZDJA043
HC Zubří "B"_ch
-
KH Zbrojovka Vsetín_ch
18.5.2014
09:15
ZDJA044
HC Zubří "A"_ch
-
HC Zlín "A"_d
22.5.2014
17:00
ZDJA045
TJ Jiskra Otrokovice_d
-
HC Zlín "A"_ch
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.