Zlínský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Moravskoslezská liga ženy
LOLK mladší dorost
LOLK mladší dorost - jaro
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci
Rozpis soutěže
ZL - starší žáci
Zlínská liga - mladší žactvo I
Zlínská liga - mladší žactvo II
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
Zlínská liga - starší žačky
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Zlínská liga - starší žáci
Podzim 2013 - 1. kolo
15.9.2013
11:00
ZC001
HC Zubří "B"
-
Slavia Fatra Napajedla
15.9.2013
10:00
ZC002
HC Zubří "A"
-
HC Zlín "A"
14.9.2013
13:00
ZC004
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
-
KH Zbrojovka Vsetín
14.9.2013
10:30
ZC005
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Podzim 2013 - 2. kolo
10.10.2013
16:30
ZC006
Slavia Fatra Napajedla
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
1.10.2013
17:45
ZC007
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Rožnov p.R.
20.9.2013
15:45
ZC009
HC Zlín "A"
-
HC Zlín "B"
26.9.2013
15:30
ZC010
HC Zubří "B"
-
HC Zubří "A"
Podzim 2013 - 3. kolo
28.9.2013
10:00
ZC011
HC Zubří "A"
-
Slavia Fatra Napajedla
28.9.2013
12:45
ZC012
HC Zlín "B"
-
HC Zubří "B"
28.9.2013
13:00
ZC013
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
-
HC Zlín "A"
29.9.2013
10:15
ZC015
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
KH Zbrojovka Vsetín
Podzim 2013 - 4. kolo
6.10.2013
11:00
ZC016
Slavia Fatra Napajedla
-
KH Zbrojovka Vsetín
5.10.2013
12:45
ZC018
HC Zlín "A"
-
TJ Rožnov p.R.
6.10.2013
11:00
ZC019
HC Zubří "B"
-
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
6.10.2013
10:00
ZC020
HC Zubří "A"
-
HC Zlín "B"
Podzim 2013 - 5. kolo
12.10.2013
12:15
ZC021
HC Zlín "B"
-
Slavia Fatra Napajedla
12.10.2013
13:00
ZC022
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
-
HC Zubří "A"
12.10.2013
10:30
ZC023
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zubří "B"
13.10.2013
15:30
ZC024
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
HC Zlín "A"
Podzim 2013 - 6. kolo
20.10.2013
09:15
ZC027
HC Zlín "A"
-
KH Zbrojovka Vsetín
19.10.2013
12:30
ZC028
HC Zubří "B"
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
19.10.2013
11:00
ZC029
HC Zubří "A"
-
TJ Rožnov p.R.
20.10.2013
11:45
ZC030
HC Zlín "B"
-
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
Podzim 2013 - 7. kolo
3.11.2013
13:00
ZC031
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
-
Slavia Fatra Napajedla
2.11.2013
09:30
ZC032
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zlín "B"
3.11.2013
10:15
ZC033
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
HC Zubří "A"
22.10.2013
16:30
ZC034
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zubří "B"
Podzim 2013 - 8. kolo
10.11.2013
12:15
ZC036
Slavia Fatra Napajedla
-
HC Zlín "A"
7.11.2013
16:15
ZC038
HC Zubří "A"
-
KH Zbrojovka Vsetín
9.11.2013
12:15
ZC039
HC Zlín "B"
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
10.11.2013
13:00
ZC040
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
-
TJ Rožnov p.R.
Podzim 2013 - 9. kolo
16.11.2013
10:30
ZC041
TJ Rožnov p.R.
-
Slavia Fatra Napajedla
17.11.2013
15:30
ZC042
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
12.11.2013
16:45
ZC043
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zlín "B"
16.11.2013
11:30
ZC045
HC Zlín "A"
-
HC Zubří "B"
Jaro 2014 - 10. kolo
1.6.2014
11:00
ZC046
Slavia Fatra Napajedla
-
HC Zubří "B"
1.6.2014
09:00
ZC047
HC Zlín "A"
-
HC Zubří "A"
20.5.2014
17:00
ZC049
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
22.5.2014
18:00
ZC050
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Rožnov p.R.
Jaro 2014 - 11. kolo
15.4.2014
17:45
ZC051
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Slavia Fatra Napajedla
29.3.2014
10:30
ZC052
TJ Rožnov p.R.
-
KH Zbrojovka Vsetín
19.3.2014
17:30
ZC054
HC Zlín "B"
-
HC Zlín "A"
10.4.2014
14:45
ZC055
HC Zubří "A"
-
HC Zubří "B"
Jaro 2014 - 12. kolo
30.3.2014
10:45
ZC056
Slavia Fatra Napajedla
-
HC Zubří "A"
30.3.2014
09:00
ZC057
HC Zubří "B"
-
HC Zlín "B"
29.3.2014
10:00
ZC058
HC Zlín "A"
-
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
30.3.2014
10:00
ZC060
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Jaro 2014 - 13. kolo
6.4.2014
18:00
ZC061
KH Zbrojovka Vsetín
-
Slavia Fatra Napajedla
5.4.2014
11:00
ZC063
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zlín "A"
5.4.2014
15:00
ZC064
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
-
HC Zubří "B"
6.4.2014
12:00
ZC065
HC Zlín "B"
-
HC Zubří "A"
Jaro 2014 - 14. kolo
13.4.2014
11:00
ZC066
Slavia Fatra Napajedla
-
HC Zlín "B"
27.4.2014
10:00
ZC067
HC Zubří "A"
-
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
13.4.2014
08:00
ZC068
HC Zubří "B"
-
TJ Rožnov p.R.
8.4.2014
15:45
ZC069
HC Zlín "A"
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Jaro 2014 - 15. kolo
26.4.2014
10:00
ZC072
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zlín "A"
27.4.2014
15:30
ZC073
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
HC Zubří "B"
26.4.2014
10:30
ZC074
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zubří "A"
26.4.2014
10:30
ZC075
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
-
HC Zlín "B"
Jaro 2014 - 16. kolo
4.5.2014
13:00
ZC076
Slavia Fatra Napajedla
-
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
4.5.2014
09:15
ZC077
HC Zlín "B"
-
TJ Rožnov p.R.
27.5.2014
17:45
ZC078
HC Zubří "A"
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
15.5.2014
16:45
ZC079
HC Zubří "B"
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jaro 2014 - 17. kolo
10.5.2014
10:15
ZC081
HC Zlín "A"
-
Slavia Fatra Napajedla
14.5.2014
17:00
ZC083
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zubří "A"
11.5.2014
15:30
ZC084
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
HC Zlín "B"
10.5.2014
10:30
ZC085
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
Jaro 2014 - 18. kolo
18.5.2014
11:00
ZC086
Slavia Fatra Napajedla
-
TJ Rožnov p.R.
17.5.2014
10:30
ZC087
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
18.5.2014
09:45
ZC088
HC Zlín "B"
-
KH Zbrojovka Vsetín
18.5.2014
10:30
ZC090
HC Zubří "B"
-
HC Zlín "A"
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.